Графік роботи:
Реорганізація
  • UA
  • RU
  • EN
Img

Про нас

Сейф Бокс (ТОВ «Гарант Сервіс Бокс») – українська компанія з іноземним капіталом.
Компанія почала свою роботу на початку 2019 року і стала першою не банківською установою, що надає в оренду банківські комірки та сейфи під зберігання особистих речей.

Безпечна оренда сейфів є нашою основною послугою.

Команда Сейф Бокс працює на ринку індивідуального зберігання України більше 5ти років. Один з власників Сейф Бокс є співвласником компанії СВІЙ СКЛАД, першого self storage в Україні та лідера ринку від заснування у 2013р. до сьогодні.
Послуги Сейф Бокс стали логічним застосуванням нашого досвіду з self storage та відгуком на потреби наших клієнтів у зберіганні цінних речей, які потребують вищого рівня захисту та конфіденційності.

Усі аспекти нашої діяльності зосереджені на надійності, зручності та простоті
сервісу Сейф Бокс. Ми:

  • Забезпечили багаторівневий захист: укріплені приміщення, електронна та фізична охорона 24/7;
  • Розробили та запровадили детальні інструкції діяльності та контролю персоналу;
  • Реалізували додаткові корисні послуги: індивідуальну сигналізацію на банківську комірку з дистанційним управлінням (вперше в Україні), супровід клієнта від/до адреси.
  • Запровадили новий формат зберігання, автоматичні комірки – поєднання простоти та надійності. Оренда цих комірок відбувається за принципом самообслуговування, без договору, оплата готівкою через термінал у сховищі. Оренда від 1 години.

При зберіганні речей ми пропонуємо клієнтам сейф пакети – непрозорі пакети, що використовуються при інкасації. Їх особливість полягає в тому, що пакет неможливо використати двічі або відкрити непомітно; пакети номерні, номер заноситься в договір.

У нас клієнти за домовленістю можуть провести переговори, в результаті яких буде потрібне зберігання документів або інших речей.

Ми робимо усе, щоб клієнти почувалися у нас комфортно та безпечно.
Кава/чай, смачні цукерки завжди готові стати в пригоді 🙂

Автоматичні сейфи

Автоматичні сейфи

Оренда банківської комірки

Оренда банківської комірки

Оренда зміцненого сейфа

Оренда зміцненого сейфа