Графік роботи:
Реорганізація
  • UA
  • RU
  • EN
Img

Небанківські індивідуальні сейфи Сейф Бокс: ми пропонуємо більше

Ідея створення небанківських сховищ Сейф Бокс вийшла з необхідності. Потрібно було орендувати сейф, і в Києві ми не знайшли вільних або умови оренди були неприйнятні. Виникло питання, чому орендувати сейф можна тільки у банку? В сучасному світі навіть в космос вже літають ракети приватної фірми. Чому в Україні для оренди банківської комірки потрібно прийняти умови, які жодним чином не стосуються сейфу? Ви маєте відкрити депозит, або оформити картку високого рівня, або оплатити страховку, яка не стосується безпеки орендованого сейфу, тощо. Ми вирішили відкрити сервіс, який пропонуватиме звичні умови оренди банківської комірки, але на доступних, прозорих умовах та з гнучким сервісом.

Одним із засновників Сейф Бокс є частковий власник компанії Свій Склад, першого в Україні self storage, складів для індивідуального зберігання речей, що успішно працює на українському ринку з 2014 року.

5 років назад на нашу адресу поступали десятки коментарів з однією думкою: «У вас нічого не вийде в Україні». Тому що є балкони/гаражі, брак грошей, недовіра, люди звикли… Але ми знали: те, що зручно і цивільно, що користується широким попитом в Європі та США, отримає попит в Україні.
Так само ми знаємо, що наша зосередженість на оренді індивідуальних сейфів забезпечить нашим клієнтам переваги. Оренда комірок – наша основна послуга. Ми фокусуємо увагу на ключових для неї аспектах: безпеці, зручності, надійності.

Вже зараз ми пропонуємо бездоговірну та договірну оренду сейфу, забезпечуємо цілодобовий захист засобами лідерів ринку охорони, в тому числі, фізичний, наші працівники працюють в обмежених доступах та за інструкціями, що виключають можливості зловживань.

З ініціативи клієнтів ми запровадили подовження робочого дня за домовленістю. І ми відкриті до пропозицій та ініціатив, які працюватимуть на посилення згаданих ключових аспектів.